• 601 336 072
  606 237 340
  info@cistenikobercupraha.com
  Slevy
  • 10% pro seniory
  • 10% pro ZTP klienty
  • 10% pro stálé klienty
   • Po druhém objednání služby
Galerie Objednávka Průběh čištění Mytí oken

Pomoc s vyklizením celé chalupy vám mohou nabídnout stěhovací společnosti

DOPRAVA
Praha: ZDARMA
Mimo Prahu: 4,- Kč/km
(od okraje Prahy)
Minimální objednávka 450,- Kč
KONTAKT
Mobi 1: 601 336 072
Mobi 2: 606 237 340
E-mail: info@cistenikobercuplzen.com
(NONSTOP podpora včetně víkendů a svátků)
Rychlý ceník čistění koberců
do 20 m218.- / m2
20 – 29 m2 17,- / m2
30 – 39 m2 16,- / m2
40 – 49 m2 15,- / m2
50 – 59 m2 14,- / m2
60 – 69 m2 13,- / m2
70 a více 9 – 12,- / m2
Kompletní ceník
Rychlý ceník čistění čalounění
sedací soupravy 50 – 70,- / místo
křeslo 60 - 80,- / kus
taburet 60,- / kus
židle 9 – 25,- / kus
matrace 90 – 120,- / kus
autosedačky 100,- / kus
kočárky 300,- / kus
Kompletní ceník
Rychlý ceník mytí oken
normální znečištění:10 – 25,- Kč / m2   
po stavebních pracích: 25 – 35,- Kč / m2
Kompletní ceník
Rychlý ceník čištění žaluzii
30 – 39 m2 16,- / m2
Kompletní ceník

Po rodičích můžete zdědit různé věci. Mohou to být peníze, nemovitosti, umělecká díla nebo sbírky cenných předmětů a někdo dokonce může zdědit to, z čeho ale vůbec nemá žádnou radost, protože jde o dluhy. Pokud zdědíte nemovitost, můžete s ní naložit několika způsoby. Jednak z ní můžete mít víkendové odpočinkové sídlo, nebo ji můžete zkusit pronajímat, popřípadě pokud byste pro ni nenašli jiné smysluplné využití, tak i prodat. Když se kupec přihlásí brzy, je možné, že po vás bude požadovat kompletní vyklizení. Dohodnout se lze vždy různými způsoby, ale pokud se kupci jeví chalupa jako výhodná koupě a chtěl by ji co nejdříve začít rekonstruovat, bude pro něj vyklizená nemovitost výhodnější.

Prodeji nemovitosti již nebude vůbec nic bránit

Navíc pokud jsou mezi věcmi i cenné předměty, které byste si rádi ponechali na památku, je to nejlepší příležitost, jak je zachránit pro budoucí generace. Nový majitel by totiž bez okolků mohl všechny věci zlikvidovat, protože pro něj žádnou osobní hodnotu nemají. Jak ale zajistit rychlé vyklizení domu, když nemáte tolik času, abyste všechny věci v klidu probrali a přebrali, nepotřebné vyhodili nebo prodali. Prodat se také tak rychle nedají, na všechno by bylo třeba mnohem víc času. Nějaké řešení se najít musí, jinak budete muset prodej chalupy odložit na pozdější dobu, až všechny věci v klidu projdete a vytřídíte.

I při časové tísni by se řešení našlo, stačí jen vědět, na koho se obrátit. Společnosti Stěhování Brno a Levné stěhování Praha totiž nabízejí možnost vyklizení půd a sklepů a likvidace pozůstalostí. K tomu mohou vaše vystěhované věci krátkodobě nebo dlouhodobě uskladnit ve skladu, který je k tomu dokonale uzpůsobený. Stačí zavolat pracovníkům společností Stěhování Brno nebo Levné stěhování Praha, podle toho, kde se vaše nemovitost nachází, nebo jim zaslat email a již se můžete domlouvat na konkrétních věcech. Zařídit mohou kompletní vyklizení celé chalupy a uskladnění věcí ve skladu společností. Věci, které byste si chtěli ponechat na památku, přestěhují, kam si určíte, zbytek nábytku mohou odvézt do vámi vybraného bazaru, nebo je mohou odkoupit, pokud budou ještě použitelné. Společnosti Stěhování Brno i Levné stěhování Praha od vás mohou také odkoupit dřevo, papír, železo, šrot a ostatní odpad mohou odvézt na skládku nebo do sběrného dvora. Nemovitost bude vyklizená v krátkém čase a vy se nebudete muset o bávat o to, že byste přišli o některý z cenných předmětů.

Označeno v Članky